کفسابی آسیا

بهترین کفسابی با پوشش دهی کل ایران

شماره تماس : 09196502849

انواع کفسابی

کفسابی، عبارت است از فرایند پوشش دادن سطوح کف با استفاده از سنگ‌های مختلف. بسته به نوع سنگ مورد استفاده، انواع مختلفی از کفسابی وجود دارد. در زیر به برخی از انواع کفسابی اشاره شده است:

۱- کفسابی مرمریت: در این نوع کفسابی از سنگ‌های مرمریتی با بافت صاف و یکدست استفاده می‌شود که به دلیل زیبایی و شکوفایی طبیعی خود، در دکوراسیون داخلی ساختمان‌ها به کار می‌رود.

۲- کفسابی گرانیتی: گرانیت، یکی از سنگ‌های مقاوم و با دوام است که برای پوشش سطوح داخلی و خارجی ساختمان‌ها، محوطه‌های پارکینگ، پله‌ها و زیرهای کف‌ها به کار می‌رود.

۳- کفسابی تراورتن: تراورتن، یکی از سنگ‌های معدنی با ظاهری طبیعی و زیباست که در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان‌ها به کار می‌رود.

۴- کفسابی سنگ آهک: سنگ آهک، یکی از سنگ‌های زینتی و بافت طبیعی است که در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان‌ها به کار می‌رود.

۵- کفسابی تراسو: تراسو، یکی از سنگ‌های مقاوم و با دوام است که در پوشش سطوح خارجی و داخلی ساختمان‌ها به کار می‌رود. به دلیل خواص ضد لغزش و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت، تراسو به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای ساختمان‌های با فضاهای بیرونی به شمار می‌رود.

در این مقاله لیستی از انواع کفسابی به صورت مختصر بیان گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *