کفسابی آسیا

بهترین کفسابی با پوشش دهی کل ایران

شماره تماس : 09196502849

راهنمایی برای انتخاب و استفاده از بهترین خدمات کفسابی و سنگسابی

در خانه‌های قدیمی، آنچه برای پوشاندن کف خانه‌ها به کار می‌رفت، موزاییک و موکت بودند. این پوشش‌ها گرچه کاربرد فراوانی داشتند، اما نگهداری و تمیز کردن آن‌ها چندان ساده نبود.

این روزها کف بیشتر خانه‌ها را با سرامیک، سنگ، کف‌پوش و پارکت می‌بینید که در واقع جایگزین موکت و موزاییک شده‌اند. وجه تمایز و برتری این مصالح امروزی با انواع قدیمی خود در طول عمر بالا و راحت تمیز کردن آن‌هاست؛ به طور مثال شما با استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی، به راحتی می‌توانید، پوشش‌های بیرونی و داخلی منزل خود را درخشان و تمیز کنید، بدون آنکه ذره‌ای به آن‌ها آسیب برسد.

در این مقاله از کفسابی، سنگسابی، کاربرد، قیمت و مزایای آن‌ها صحبت کرده‌ایم تا با کسب اطلاعات از این موضوعات، بتوانید برای انتخاب این خدمات، بهترین تصمیم را بگیرید.

کفسابی چیست؟

کفسابی نوعی خدمات ساختمانی‌ست که هر گونه کثیفی، ترک، خش و آسیب را بر روی انواع مصالح مانند: سنگ، بتن، کفپوش، پارکت و … با لایه‌‌برداری و سابیدن از بین می‌برد و به آن‌ها جلا و درخشش ویژه‌ای می‌بخشد.

اهمیت استفاده از خدمات کفسابی، زمانی مشخص می‌شود که ساختمانی تازه بنا شده ‌باشد و مواد مختلف حاصل از ساخت و ساز، کف ساختمان را کثیف و ناهموار کند؛ در این شرایط کفسابی کمک می‌کند تا سطوح و کف ساختمان، عاری از هر گونه آلودگی و ناهمواری شود و همانند آینه بدرخشد.

مراحل خدمات کفسابی

خدمات کفسابی طی چندین مرحله انجام می‌شود. این مراحل شامل:

 • صیقل دادن و از بین بردن پستی بلندی‌های سطوح ناهموار با استفاده از دستگاهی به نام ساب‌زن
 • لایه‌برداری 1 تا 5 میلی‌متر از بخش‌هایی که کدر شده‌اند و آسیب دیده‌اند.
 • پر کردن درزها، شکاف‌ها و ترک‌ها با استفاده از رزین
 • انجام عملیات‌ ساب‌زنی بر روی برآمدگی‌ها با لقمه‌های مخصوص دستگاه سابزنی ( قطعه‌هایی کوچک در دستگاه ساب‌زنی)

فواید استفاده از خدمات کفسابی

اگر به هر دلیلی درباره استفاده از خدمات کفسابی تردید دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم فواید استفاده از این خدمات را بخوانید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید. این فواید عبارتند از:

 • خدمات کفسابی با ترمیم خرابی‌ کفپوش‌ها، از پرداخت هزینه‌های گزاف برای تعویض آن‌ها جلوگیری می‌کند.
 • به افزایش طول عمر ساختمان و مصالح ساختمانی که دچار آسیب شده‌اند، کمک می‌کند.
 • درخشش، تمیزی و ظاهری شکیل برای منازل و ساختمان‌ها ایجاد می‌کند.

معرفی خدمات سنگسابی

سنگ‌هایی که برای نمای ساختمان‌ها و پوشاندن کف خانه‌ها به کار می‌روند، از ارزش و قیمت بالایی برخوردارند. به نظر شما اگر این سنگ‌های ارزشمند دچار آسیب بشوند، چاره چیست؟

اگر راه‌حل پیشنهادی شما تعویض سنگ‌هاست، بهتر است به راه‌حل‌های راحت‌تر و کم‌هزینه‌تری همچون خدمات سنگسابی فکر کنید.

خدمات سنگسابی در واقع زیر مجموعه‌ای از  عملیات کفسابی‌ است که تنها بر روی سنگ انجام می‌شود و بهترین راه برای افزایش طول عمر، ترمیم، زیبایی و تمیزی سنگ‌هاست.

کاربرد خدمات سنگسابی

خدمات سنگسابی را میتوان برای موارد زیر به کار برد:

 • هموار و هم‌تراز کردن سنگ‌های ناهمواری که به تازگی نصب‌ شده‌اند
 • از بین بردن و پاک کردن جرم، رسوبات و هر نوع آلودگی از سنگ‌ها
 • پر کردن درز، شکاف‌ها و حفره‌های میان سنگ‌ها

آشنایی با فرآیند و مراحل خدمات سنگسابی

افراد ماهر سنگساب،  مراحل زیر را انجام می‌دهند تا سنگهایی درخشان و براق به شما تحویل دهند:

 • انجام عملیات سنگسابی به وسیله دستگاه سنگساب
 • سابیدن سنگ‌ها تا هشت دور بوسیله لقمه‌های مخصوص دستگاه (از قطعات اصلی دستگاه سنگساب، شبیه به آجر، که صیقل دادن سنگ‌ها را انجام می‌دهند)
 • پر کردن و ترمیم درزها و شکاف سنگ‌ها

نکته: هر کدام از لقمه‌های دستگاه سنگساب، شماره مخصوص به خود را دارند و کار مشخصی از خدمات سنگسابی را انجام می‌دهند؛ به طور مثال لقمه 46 برای هموار کردن  و لقمه 60 برای پر کردن درزها و شکاف‌ سنگ‌ها به کار می‌رود.

اهمیت و چگونگی انتخاب یک خدماتِ کفسابی معتبر

با توجه به آنکه خدمات کفسابی و سنگسابی، حرفه‌ای بسیار تخصصی و حساس ا‌ست؛ بنابراین انتخاب درست این خدمات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به طور مثال اگر افرادی ناشی و بی‌تجربه، کفسابی و سنگسابی ساختمان شما را با روش‌های نامناسب و مواد بی‌کیفیت انجام دهند، نه تنها پول شما هدر می‌رود بلکه ممکن است آسیب‌های جدی به ساختمان وارد شود.

یکی از برندهای معتبری که خدمات مربوط به کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان‌ها را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد، برند آسیا است.

آنچه برند آسیا و خدمات آن را از سایر برندها متمایز می‌کند، استفاده از متخصصین ماهری‌ست که خدمات کفسابی را با استفاده از به روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های آلمانی، ایتالیایی و ژاپنی انجام می‌دهند.

درخشش، زیبایی و پاکیزگی اثر ماندگاریست که کارکنان آسیا برای ساختمان و منازل شما به یادگار می‌گذارند.

مجموعه خدمات کفسابی آسیا ، خوشبختانه برای کسب رضایت و اطمینان مشتریان، انواعی از مشاوره‌های تخصصی را به صورت رایگان ارائه می‌دهد تا با پرداخت مناسب‌ترین هزینه، بهترین خدمات را دریافت کنند.

نمونه‌ای از کارهای کفسابی و سنگسابی آسیا را میتوانید در عکس‌ زیر مشاهده کنید.

کفسابی
کفسابی

 

قیمت کفسابی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت کفسابی دغدغه و سوال بسیاری از افرادی‌ست که قصد دارند از این خدمات استفاده کنند.

در نظر داشته‌باشید که برای خدمات کفسابی نمیتوان قیمت مشخص و واحدی را تعیین کرد، چرا که موارد متغیر زیر در  قیمت‌گذاری آن دخیل هستند؛ این موارد شامل:

 • میزان خرابی، ناهمواری و آسیب سطوح
 • تعداد و میزان گوشه‌ها، زاویه‌ها و درزهای سطح مورد نظر
 • میزان پیشرفته بودن دستگاه‌های مورد استفاده
 • نوع سنگ
 • متراژ محیط
 • روش‌های به کار رفته در انجام کفسابی

لازم به ذکر است که هر یک از سطوح و کفپوش‌های ساختمان‌، قیمت مخصوص به خود را دارند و نمی‌توان برای آن‌ها قیمت یکسانی در نظر گرفت.

تغییر کفپوش ساختمان‌ها از موزاییک و موکت به سنگ، سرامیک، پارکت و …  تمیزی و ترمیم آن‌ها راحت‌تر کرده ‌است. یکی از خدمات ساختمانی که این تمیزی را به بهترین نحو ارائه می‌دهد، کفسابی و سنگسابی است.

شما با استفاده از این خدمات می‌توانید  کفپوش‌های منزل و ساختمان خود را ترمیم، درزگیری و براق کنید تا همانند آینه بدرخشند.

اگر در نما و کفپوش ساختمان شما سنگ به کار رفته ‌است، خدمات سنگسابی را برای تمیزی، جلا دادن، درزگیری و ترمیم سنگ‌ها انتخاب کنید.

قیمت کفسابی و خدمات مربوط به آن با توجه به عواملی مانند: متراژ محیط، میزان خرابی کفپوش‌ها، روش کفسابی و … تعیین می‌شود و قیمت واحدی نمیتوان برای آن در نظر گرفت.

به طور کلی اگر یک خدمات کفسابی معتبر را انتخاب کنید، به هر میزان که برای انجام آن پول پرداخت کنید، به نفع شما و ساختمان شما خواهد بود.

یکی از برندهای معتبری که در زمینه کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان‌ها فعالیت می‌کند، برند آسیا است. کفسابی آسیا با بهره‌گیری از افرادی متخصص و باتجربه به صورت رایگان به شما کمک و مشاوره می‌دهد تا بتوانید بهترین خدمات کفسابی را با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *